Επιτυχόντες στο ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ

Επιτυχόντες 2015

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μαθηματικων Παν. Αιγαίου

ΑΛΜΠΑΝΗ ΝΑΤΑΣΑ

Ιατρικής Θεσσαλονίκης              

ΓΑΒΡΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Πληροφορικής Θεσσαλονίκης      

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης      

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

Πολιτικών Μηχανικών   Θράκης

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Αστυφυλάκων

ΚΑΤΣΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Μηχανικών Πληροφορικής Παν. Δυτ. Μακεδονίας

KOΓΚΑΛΙΔΟΥ ΜΙΝΑ

Φαρμακευτικής Θεσσαλονίκης

ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Γεωπονίας Θεσσαλονίκης  

ΚΟΥΛΟΥΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Ιατρικής Θεσσαλονίκης              

ΚΡΑΧΤΗΣ ΑΓΗΣ

Ιατρικής Θεσσαλονίκης                

ΚΡΥΣΤΑΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕΙ. Θεσσαλονίκης

ΜΑΜΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Θεσσαλονίκης

ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Πληροφορικής Θεσσαλονίκης      

ΜΙΧΑΛΑΚΕΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής   Παν. Μακεδονίας

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Γεωλογίας Πάτρας

MΠΙΣΧΙΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής Παν. Θράκης

ΝΤΟΖΗ ΕΛΙΝΑ

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχ. Υπολογιστών     Θεσσαλονίκης

ΠΑΠΑΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΝΑ

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών   Παν. Θράκης

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

Χημικών Μηχανικών   Θεσσαλονίκης

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΥΒΟΝΗ

Δασολογίας & Φυσικού Περιβάλλοντος   Θεσσαλονίκης

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Οικονομικών Επιστημών   Κρήτης

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχ. Υπολογιστών     Θεσσαλονίκης

ΣΑΛΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομίας   ΤΕΙ. Σερρών

ΣΕΧΑΪ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Μηχανικών Πληροφορικής & Επικοινωνιακων Συστημάτων Αιγαίου

ΣΜΥΡΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

Ιατρικής Θράκης

ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής   Παν. Μακεδονίας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ

Πληροφορικής Θεσσαλονίκης

ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΘΑΝΟΣ

Φυσικοθεραπείας ΤΕΙ. Θεσσαλονίκης

ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

Γεωλογίας Θεσσαλονίκης

ΧΑΒΙΑΡΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕΙ. Κοζάνης

ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ

Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής   ΤΕΙ. Σερρών

Επιτυχόντες 2014

ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ   ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΔΟΡΜΟΥΣΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ    

ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ

ΚΙΤΜΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ   ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ        

ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΚΡΑΧΤΗΣ ΑΓΗΣ                          

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΜΙΧΑΛΗ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΜΠΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΝΤΡΑΧΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ              

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΣΑΛΤΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΣΓΟΥΡΗ     ΙΟΡΔΑΝΙΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΥΗ

ΓΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΤΕΜΙΡΤΖΟΓΛΟΥ   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΓΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

TΖΙΜΠΑ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ                  

ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΘΑΝΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΤΣΟΥΡΙΔΗΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Επιτυχόντες 2013

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΑΣΙΑΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΙΑΜΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΛΕΜΕΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΙΩΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΙΣΜΑΗΛ ΝΑΡΙΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΕΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ/ΚΗΣ Κ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ Δ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΑΞΙΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΕΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΙΑΣΟΝΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΖΗ ΡΑΝΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΙΣΟΥΡΙΚΑ ΖΩΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΜΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΧΡΟΝΤΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Επιτυχόντες 2012

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΒΑΡΣΑΜΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΙΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΥΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΜΑΝΘΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Δ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΧ/ΚΩΝ ΕΠ/ΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΚ/ΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΕΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΟΣΤΡΟΥΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΦ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Δ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΡΝΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΓΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΒΑΣΩ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Επιτυχόντες 2011

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΓΑΡΟΦΑΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΙΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ Δ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΜΑΝΘΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΙΡΚΙΝΕΖΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΛΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΛΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
ΣΑΚΑΤΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΜΑΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΙΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΕΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΝΙΚΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΕΠΛΕΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΥΜΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΦΡΕΓΓΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΜΒΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΛΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΛΥΤΑΣ ΝΙΚΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ

Επιτυχόντες 2010

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΑΡΟΦΑΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΙΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ Δ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΛΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΩΤΙΤΣΑ ΙΦΙΓΕΝEΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙNΩΝ
ΛΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ IATΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ IATΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΡΕΓΓΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΜΒΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ

Επιτυχόντες 2009

ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΔΕΛΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΑΛΤΣΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΕΝΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΛΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΘΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΘΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΟΚΟΒΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΤΟΒΑ ΑΝΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΕΓΙΔΟΥ ΛΙΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Δ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΝΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΕΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΕΥΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΙΑΜΑΝΔΟΥΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΑΖΟΓΛΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΟΥΡΣΟΓΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΤΣΟΛΑΚΟΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΧΑΣΑΠΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Επιτυχόντες 2008

ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΒΛΑΧΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΑΒΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΕΥΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΕΡΕΜΠΟΥΚΑ ΙΛΕΑΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΛΙΑ ΜΥΡΤΩ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & Μ.Μ.Ε. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΖΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΑΡΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΕΣΙΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΟΝΤΟΔΙΝΑ ΖΟΛΗ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΗΤΣΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΝΤΕΓΙΔΟΥ ΛΙΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧ/ΝΙΑΣ Η/Υ ΠΕΛ/ΣΟΥ
ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ NOMIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΡΤΑΛΙΔΟΥ ΣΤΑΘΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΕΛΕΚΟΥΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤ/ΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΙΣΚΟΣ ΑΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΙΔΡΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΦΟΥΓΓΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΥΜΠΑΝΙΔΟΥ ΚΕΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΡΙΠΟΛΙΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΦΟΥΛΑΤΖΙΚΛΗ ΒΑΣΩ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΒΙΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΧAΡΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΙΑΤΡΙΚΟ (Σ.Σ.Α.Σ.) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Επιτυχόντες 2007

ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΓΑΒΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΔΕΛΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΕΛΛΙΟΥ ΕΦΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΡΟΣΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΙΣΤΙΝΑ EΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΠΕΛ/ΣΟΥ
ΘΕΜΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΛΦΑ ΑΝΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟϊΔΗ ΝΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΘEΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΝΤΟΔΙΝΑ ΖΟΛΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΓΙΔΟΥ ΚΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘEΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΓΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΝΤΑΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΛΑΒΑΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΟΥΛΟΥ ΕΡΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (Σ.Α.Ν.)
ΡΟΔΟΦΙΚΑ ΚΑΤΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΜΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΜΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ ΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΣΕΠΛΕΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΦΡΕΓΓΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΑΒΕΡΝΤΙΑΝ ΜΑΡΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ & ΑΝΑΤ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΡΑΠΗ ΕΥΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΚΗΣ
ΝΤΕΓΙΔΟΥ ΛΙΛΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Δ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΑΜΑΚΟΒΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΒΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΔΗ ΒΙΚΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Επιτυχόντες 2006

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΑΒΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΑΔΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΡΟΣΣΟΥ ΚΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΛΑΜΚΕΡΗ ΛΥΔΙΑ EΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΜΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΛΗΜΑΣΔΑ ΝΤΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘEΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟ (Σ.Σ.Α.Σ.) ΘEΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘEΣ/ΝΙΚΗΣ
ΛΑΟΠΟΥΛΟΥ ΤΕΡΨΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘEΣ/ΝΙΚΗΣ
ΛΙΛΙΤΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧ/ΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΥΚΟΥΔΗ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΛΕΝΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΕΛΕΤΙΑΔΟΥ ΝΤΙΝΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΙΜΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧ/ ΚΩΝ Η/Υ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΟΣΤΡΟΥ ΕΥΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΙΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΙΣΧΙΤΖΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΡΑΒΑΝΙΔΟΥ ΝΟΡΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΜΑΚΟΒΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΜΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΑΡΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΧΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΟΠΛΑ)
ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΓΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΤΑΜΟΥ ΔΑΦΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΤΑΝΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΖΙΟΜΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΣΙΒΑ ΛΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & Δ/ΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Επιτυχόντες 2008

ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΒΛΑΧΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΑΒΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΕΥΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΕΡΕΜΠΟΥΚΑ ΙΛΕΑΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΛΙΑ ΜΥΡΤΩ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & Μ.Μ.Ε. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΖΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΑΡΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΕΣΙΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΟΝΤΟΔΙΝΑ ΖΟΛΗ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΗΤΣΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΝΤΕΓΙΔΟΥ ΛΙΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧ/ΝΙΑΣ Η/Υ ΠΕΛ/ΣΟΥ
ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ NOMIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΡΤΑΛΙΔΟΥ ΣΤΑΘΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΕΛΕΚΟΥΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤ/ΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΙΣΚΟΣ ΑΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΙΔΡΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΦΟΥΓΓΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΥΜΠΑΝΙΔΟΥ ΚΕΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΡΙΠΟΛΙΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΦΟΥΛΑΤΖΙΚΛΗ ΒΑΣΩ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΒΙΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΧAΡΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΙΑΤΡΙΚΟ (Σ.Σ.Α.Σ.) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Επιτυχόντες 2005

ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.Ι. Δ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΙΟΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΟΥΡΓΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΗΚΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΙΑΓΚΛΙΑΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΝΣΙΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΕΛΛΗ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΑΡΑΚΑΤΣΕΛΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΙΠΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΙΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΟΥΖΟΥΝΙΑ ΚΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΣΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ HΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΥΡΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΦΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΕΡΚΟΣ ΦΩΤΗΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ Τ.Ε.Ι. Δ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΝΑΡΑΣΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΝΤΑΛΑ ΣΟΦΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΝΤΕΓΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι. Δ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΠΕΛ/ΣΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΙΑ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΙΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΕΡΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΧΘΥΟΚΟΜΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΠΟΙΟΤ. ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΓΡ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ Τ.Ε.Ι. Δ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΙΣΤΟΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΛΙΟΥΣΗΣ ΘΑΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΜΑΚΟΒΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (Σ.Σ.Α.Σ.) ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΙΤΑΡΙΔΟΥ ΣΑΠΦΩ AΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΟΥ ΒΑΣΩ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΟΥ ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΣΕΡΡΩΝ
ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΕΓΟΥ ΡΑΝΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΕΝΕΚΕΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΖΟΒΑΝΟΠΟΥΟΥ ΑΛΚΥΝΟΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΚΝΙΑΡΗ ΝΑΤΑΣΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΛΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΜΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΣΕΡΡΩΝ
ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Επιτυχόντες 2004

ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΛΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΩΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΠΑΤΡΑΣ
ΒΛΑΧΑΚΗ ΜΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΣΕΡΡΩΝ
ΒΛΑΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΕΡΟΝΥΜΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΔΑΔΑΛΑ ΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΔΟΥΜΠΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΕΚΜΕΚΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΞΑΚΟΥΣΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΚΥΠΡΟΥ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΙΑΚΑ ΕΥΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΩΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗ ΒΑΓΓΕΛΙΩ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΣΕΡΡΩΝ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΒΟΥΣΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΪΑΦΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΣΕΡΡΩΝ
ΚΑΙΣΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤ/ΜΟΥ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΙΓΜΑΤΟΓΛΟΥ ΡΟΔΟΥΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΙΤΜΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΣΕΡΡΩΝ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΝΤΟΔΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΦΑΡΜ/ΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΙΟΝΙΟΥ
ΜΑΡΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤ/ΜΟΥ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΗΛΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
MΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΚΑ ΝΑΝΣΗ ΜΕΣΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΠΟΥΦΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΩΡΑΪΤΗ ΡΕΒΕΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΝΕΡΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΝΤΧΕΪΝΤΕΛ ΝΑΝΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΞΥΔΑ ΑΡΓΥΡΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΞΥΔΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΞΥΠΟΛΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΣΕΡΡΩΝ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΘΩΜΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΔΗ ΛΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΡΑΠΤΗ ΒΙΚΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΒΑΡΝΑ ΔΑΡΕΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΕΡΕΦΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΙΑΤΡΙΚΟ (Σ.Σ.Α.Σ) ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΚΟΛΑΡΙΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΒΕΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΥΚΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΖΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΥΟΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΙΚΡΙΚΟΝΗ ΡΟΥΛΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΟΡΒΑΛΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΠΑΤΡΑΣ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΧΘΥΟΚΟΜΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΦΙΛΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΣΑΠΗΣ ΝΙΚΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Επιτυχόντες 2003

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛOΣ MHXANIKΩΝ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΕΝΕΡΓ. ΠΟΡΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΟΥΤΗΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΙΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΚΑΤΖΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΚΡΗΤΗΣ
ΓΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΟΥΡΑΛΗ ΣΟΦΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΛΑΜΙΑΣ
ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΘΩΪΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ Τ.Ε.Ι. ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΕΤΙΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΚΟΝΕΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΟΤΕΟΓΛΟΥ ΟΛΓΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΤΖΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΝΤΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΓΙΑΜΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ MHXANIΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΥΣΚΟΥΜΒΕΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΛΙΑΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΦAΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΑΝΑΒΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΣΕΡΡΩΝ
ΜΗΝΑΣΙΑΝ ΝΑΝΤΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΙΤΕΛΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ MHX/KΩΝ Η/Υ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΝΙΚΟΥ ΓΙΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΝΤΕΒΕΤΖΙΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & Μ.Μ.Ε. ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΞΥΔΑΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΧΑΡΙΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΝΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΤΑΡΟΥΔΗ ΔΑΦΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΛΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧ/KΩΝ H/Y & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΙΤΣΑΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΣΛΑΥΚΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΔΙΑΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΘΑ ΠΟΛΙΤIΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΦAΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΑΜΠΩΧ ΑΡΙΑNΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΖΙΜΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΣΕΡΡΩΝ
ΤΣΟΥΦΛΙΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ Τ.Ε.Ι. ΚΑΒΑΛΑΣ
ΦΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΓΙΟΥΛΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ ΧΑΡΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Επιτυχόντες 2002

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤ/ΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΤΖΕΜΗ ΕΥΡΩΠΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ ΛΙΛΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΒΕΛΛΗΣ ΜIΛΤΙΑΔΗΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΟΪΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΡΕΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΓΙΑΜΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΕΛΛΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΕΚΜΕΚΤΣΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΑΜΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΣΕΡΡΩΝ
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΗΠΟΥΡΙΔΗΣ AKHΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΤΕΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΤΖΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΣΕΡΡΩΝ
ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΣΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΟΙΞΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΛΙΩΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΑΝΔΑΡΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΗΤΣΙΑΡΑ ΣΟΝΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
MIXOΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΠΙΤΖΕΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΤΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΝΤΙΜΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΛΙΟΤΡΟΥΣΛΗ ΛΙΝΝ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΙΑΝΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΡΟΒΑΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΡΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΒΑΡΝΑΣ ΑΣΤΕΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΟΥ ΒΑΣΩ ΕΦAΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΤΡΑΝΤΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΑΜΙΩΛΑΚΗ ΑΣΠΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΑΡΣΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΕΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ.ΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΛΙΠΗΡΑ ΒΑΣΩ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΤΣΙΛΑ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΦΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΓΙΟΥΛΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΣΕΡΡΩΝ

Επιτυχόντες 2001

ΑΓΓΕΛΙΝΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΣΙΜΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΒΡΕΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (Σ.Σ.Α.Σ.) ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΑΖΕΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΚΠ/ΚΗΣ &ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΟΥΔΑ ΝΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΖΗΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΕΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ& Μ.Μ.Ε. ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΜΙΤΟΥΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΠΟΠΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΚΑΒΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΝΑΝΑΚΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ Η/Υ, ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗ ΣΤΕΛΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΥΦΑΛΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΑΞΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΙΚΑΡΩΝ (Σ.Ι.) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Σ.Μ.Α.)
ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ Η/Υ, ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΝΤΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΔΟΜΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Επιτυχόντες 2000

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΒΥΡΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΕΡΓΙΝΗ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΕΡΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΟΥΡΟΥ ΦΙΛΙΩ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΒΟΥΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΓΙΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΑΝΑΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΑΡΚΟΥ ΑΝΝΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΛΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΑΒΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΛΑΝΔΡΗ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΟΥΜΤΖΙΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΟΥΡΓΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΚΟΝΙΚΟΛΑ ΣΟΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΝΤΖΕΛΙΟΥΔΑΚΗ ΒΙΚΗ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΖΕΛΙΟΥΔΑΚΗ ΔΩΡΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΟΥΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΙΑΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΟΦΙΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΠΑΘΑΡΑ ΛΙΤΣΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΣΤΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΦΑΡΜ/ΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΤΙΚΟΥΔΗ ΑΡΤΕΜΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΑΜΠΑΚΟΥΔΗ ΝΤΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΥΡΟΘΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧ/KΩΝ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΦΕΡΓΑΔΙΩΤΟΥ ΕΛΣΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΧΑΛΥΒΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Επιτυχόντες 1999

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΟΘΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΒΟΥΛΚΟΥ ΧΡΥΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΕΛΗΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΥΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΑΡΜΠΟΥΤΗ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΠΟΥΣΟΥΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΛΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΑΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΥΛΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘ/ΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΡΕΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (Σ.Σ.Ε.) ΟΠΛΑ
ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΠΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΚΑΡΩΝ (Σ.Ι.) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Σ.Μ.Α.)
ΜΠΙΤΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΣΠΑΛΑ ΝΙΛΟΛΕΤΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΕΡΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΦΑΡΜ/ΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΖΙΒΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΡΟΥΛΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΚΗ ΔΟΜΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΦΡΟΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
ΧΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΠΑΤΡΑΣ
ΧΑΤΖΗΑΓΟΡΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΟΥ ΠΩΛΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΡΑΜΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

Ελάτε σε επαφή

Θα μας βρείτε καθημερινά στο φροντιστήριο
Τσιμισκή & Π. Μελά 18 Θεσσαλονίκη | Φόρμα επικοινωνίας | Οδηγίες πρόσβασης
2310 28 58 58 | info@pythagorio.edu.gr


facebook